Tuotteet
Ei hakutuloksia
Kaikki hakutulokset
Sisältö
Ei hakutuloksia
Kaikki hakutulokset
Tervetuloa asiakaspalveluumme

Voit ottaa meihin yhteyttä joko soittamalla alla oleville henkilöille tai täyttää lomakkeen alla olevasta linkistä. 

 

Mikäli asiasi koskee muuta kuin tuotteiden ostoon tai asiakaspalveluun liittyviä asioita, tutustu konsernin yhteystietoihin tai soita: 020 775 0100

Toimittajaksi Lappsetille? Tutustu yleisiin hankintaehtoihimme ja rekisteröi yrityksesi tiedot eSourcing-portaaliin. Otamme sinuun yhteyttä, kun meillä on tarvetta.

 

Riina Halonen

Riina Halonen

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 riina.halonen@lappset.com

Kirsi Iltanen

Kirsi Iltanen

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 kirsi.iltanen@lappset.com

Anne Leino

Anne Leino

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 anne.leino@lappset.com

Petra Engberg

Petra Engberg

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 petra.engberg@lappset.com

Susanna Riihijärvi

Susanna Riihijärvi

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 susanna.riihijarvi@lappset.com

Felicia Aminoff

Felicia Aminoff

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 felicia.aminoff@lappset.com

Alina Kuukasjärvi

Alina Kuukasjärvi

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 alina.kuukasjarvi@lappset.com

Pirkko Eskelin

Pirkko Eskelin

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 pirkko.eskelin@lappset.com

Mari Rautiainen

Mari Rautiainen

Myyntikoordinaattori, varaosapalvelu 040 631 0127 mari.rautiainen@lappset.com

Malkit Oy

Malkit Oy

Yksityisille Asunto-osakeyhtiöasiakkaille 020 7480 701 Asiakaspalvelu, ma-pe 8.00 - 16.00 Lisätiedot sivun alareunasta myynti@malkit.fi

Niina Mäkelä - vanhempainvapaalla

Niina Mäkelä - vanhempainvapaalla

Asiakaspalvelun tiiminvetäjä, myyntikoordinaattori 020 775 0150 niina.makela@lappset.com

Maarit Pyykkö - vanhempainvapaalla

Maarit Pyykkö - vanhempainvapaalla

Asiakaspalvelun tiiminvetäjä 020 775 0150 maarit.pyykko@lappset.com

Myynnin aluejako ja yhteystiedot

 Löydä oman alueesi aluemyyntipäällikkö kätevästi alla olevasta kartasta.

Klikkaa aluetta ja myyjän nimi ilmestyy kartan vasemmalle puolen. Yhteystiedot löytyvät kartan alapuolelta.

Hannu Alatalo

Hannu Alatalo

Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi, Satakunta, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa, Etelä-SavoTiimipari: Anne Leino 040 735 7402 hannu.alatalo@lappset.com

Iina Vilpponen

Iina Vilpponen

Aluemyyntipäällikkö, Uusimaa, Kymenlaakso, Etelä-Karjala 044 989 2741 iina.vilpponen@lappset.com

Kaisa Kuusniemi

Kaisa Kuusniemi

Aluemyyntipäällikkö, Uusimaa 040 665 1370 kaisa.kuusniemi@lappset.com

Jouni Koivuranta

Jouni Koivuranta

Aluemyyntipäällikkö, LappiTiimipari: Riina Halonen 040 587 0109 jouni.koivuranta@lappset.com

Petri Niinikoski

Petri Niinikoski

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Savo, Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala, Keski-Suomi ja Etelä-Pohjanmaa 050 434 9204 petri.niinikoski@lappset.com

Lassi-Pekka Risteelä

Lassi-Pekka Risteelä

Aluemyyntipäällikkö, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa ja KainuuTiimipari: Riina Halonen 0500 396 211 lassi-pekka.risteela@lappset.com

Mika Saarinen

Mika Saarinen

Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi, Satakunta, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa 040 661 0960 mika.saarinen@lappset.com

Pekka Toiminen

Pekka Toiminen

Tuoteryhmäpäällikkö, puisto- ja kadunkalusteetTiimipari: Felicia Aminoff 0500 446 386 pekka.toiminen@lappset.com

Sari Anttila

Sari Anttila

Myyntipäällikkö 0400 817 700 sari.anttila@lappset.com

Erkki Ikäheimo

Erkki Ikäheimo

Johtaja, pohjoismaiden liiketoiminta 040 535 9962 erkki.ikaheimo@lappset.com

Eveliina Salmivuori

Eveliina Salmivuori

Kotimaan markkinointipäällikkö 040 648 5580 eveliina.salmivuori@lappset.com

Elina Imaditdin

Elina Imaditdin

Kaupallinen päällikkö 040 718 4876 elina.imaditdin@lappset.com

PlayCare
Tommi Törmänen

Tommi Törmänen

Yksikön päällikkö 040 516 1905 tommi.tormanen@lappset.com

Jens Lindgren

Jens Lindgren

Myyntipäällikkö 040 746 3608 jens.lindgren@lappset.com

Henri Nyholm

Henri Nyholm

Asiakkuuspäällikkö 040 687 8069 henri.nyholm@lappset.com

Kari Yli-Muilu

Kari Yli-Muilu

Tekninen asiantuntija, tarkastus-, huolto- ja korjausmyynti 040 689 7533 kari.yli-muilu@lappset.com

Kai Kyllönen

Kai Kyllönen

Työpäällikkö, AsennusMuu Suomi 040 759 6136 kai.kyllonen@lappset.com

Mika Simola

Mika Simola

Työpäällikkö, AsennusUusimaa 040 834 3913 mika.simola@lappset.com

Ari-Pekka Paksuniemi

Ari-Pekka Paksuniemi

Työpäällikkö, Tarkastukset 040 648 4002 ari-pekka.paksuniemi@lappset.com

Lappset Group Oy

Pääkonttori 

Hallitie 17
PL 8146
96101 Rovaniemi

Helsingin toimipisteet

Torpparinmäentie 4, 00690 Helsinki

Valimotie 21, 00380 Helsinki

*Asiakaspalvelu puh. 020 775 0150
*Vaihde puh. 020 775 0100

* Lankapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 
16,69 snt/min (alv. 24%), 
Matkapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 
16,69 snt/min (alv. 24%)

Sähköposti: myynti@lappset.com

Hallitie 17
PL 8146
96101 Rovaniemi

Torpparinmäentie 4
00690 Helsinki
Yhteistyössä