Ota yhteyttä!

Voit ottaa meihin yhteyttä joko chatissa (auki arkisin 8-16:00) soittamalla alla oleville henkilöille tai täyttämällä yhteydenottopyyntölomakkeen alla olevasta linkistä. 

Mikäli asiasi koskee muuta kuin ostoon liittyviä asioita, soitathan suoraan Lappsetin yleiseen puhelinvaihteeseen joka ohjaa sinut oikealle henkilölle: +35820 775 0100.

Yhteydenottopyyntö
Asiakaspalvelu
Riina Halonen

Riina Halonen

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 riina.halonen@lappset.com

Kirsi Iltanen

Kirsi Iltanen

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 kirsi.iltanen@lappset.com

Saija Jaakola

Saija Jaakola

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 saija.jaakola@lappset.com

Anne Leino

Anne Leino

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 anne.leino@lappset.com

Petra Engberg

Petra Engberg

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 petra.engberg@lappset.com

Niina Mäkelä - vanhempainvapaalla

Niina Mäkelä - vanhempainvapaalla

Asiakaspalvelun tiiminvetäjä, myyntikoordinaattori 020 775 0150 niina.makela@lappset.com

Maarit Pyykkö

Maarit Pyykkö

Asiakaspalvelun tiiminvetäjä 020 775 0150 maarit.pyykko@lappset.com

Mari Rautiainen

Mari Rautiainen

Myyntikoordinaattori, varaosapalvelu 040 631 0127 mari.rautiainen@lappset.com

Felicia Aminoff

Felicia Aminoff

Palvelukoordinaattori, PlayCare 020 775 0150 felicia.aminoff@lappset.com

Malkit Oy

Malkit Oy

Yksityisille Asunto-osakeyhtiöasiakkaille 020 7480 701 Asiakaspalvelu, ma-pe 8.00 - 16.00 Lisätiedot sivun alareunasta myynti@malkit.fi

Myynnin aluejako ja yhteystiedot

 Löydä oman alueesi aluemyyntipäällikkö kätevästi alla olevasta kartasta.

Klikkaa aluetta ja myyjän nimi ilmestyy kartan vasemmalle puolen. Yhteystiedot löytyvät kartan alapuolelta.

Hannu Alatalo

Hannu Alatalo

Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi, Satakunta, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa, Etelä-SavoTiimipari: Anne Leino 040 735 7402 hannu.alatalo@lappset.com

Jouni Koivuranta

Jouni Koivuranta

Aluemyyntipäällikkö, LappiTiimipari: Riina Halonen 040 587 0109 jouni.koivuranta@lappset.com

Jens Lindgren

Jens Lindgren

Aluemyyntipäällikkö, Uusimaa, Kymenlaakso, Etelä-Karjala ja AhvenanmaaTiimipari: Petra Engberg 040 746 3608 jens.lindgren@lappset.com

Petri Niinikoski

Petri Niinikoski

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Savo, Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala, Keski-Suomi ja Etelä-Pohjanmaa 050 434 9204 petri.niinikoski@lappset.com

Lassi-Pekka Risteelä

Lassi-Pekka Risteelä

Aluemyyntipäällikkö, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa ja KainuuTiimipari: Riina Halonen 0500 396 211 lassi-pekka.risteela@lappset.com

Mika Saarinen

Mika Saarinen

Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi, Satakunta, Kanta-Häme, Päijät-Häme, PirkanmaaTiimipari: Saija Jaakola 040 661 0960 mika.saarinen@lappset.com

Pekka Toiminen

Pekka Toiminen

Tuoteryhmäpäällikkö, puisto- ja kadunkalusteetTiimipari: Felicia Aminoff 0500 446 386 pekka.toiminen@lappset.com

Erkki Ikäheimo

Erkki Ikäheimo

Johtaja, kotimaan liiketoiminta 040 535 9962 erkki.ikaheimo@lappset.com

Eveliina Salmivuori

Eveliina Salmivuori

Kotimaan markkinointipäällikkö 040 648 5580 eveliina.salmivuori@lappset.com