Tervetuloa asiakaspalveluumme
Anne Leino

Anne Leino

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 anne.leino@lappset.com

Niina Mäkelä

Niina Mäkelä

Asiakaspalvelun tiiminvetäjä, myyntikoordinaattori 020 775 0150 niina.makela@lappset.com

Kirsi Iltanen

Kirsi Iltanen

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 kirsi.iltanen@lappset.com

Anne Junttila

Anne Junttila

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 anne.junttila@lappset.com

Riina Halonen

Riina Halonen

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 riina.halonen@lappset.com

Milja Kiviluoma

Milja Kiviluoma

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 milja.kiviluoma@lappset.com

Saija Jaakola

Saija Jaakola

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 saija.jaakola@lappset.com

Erkki Jääskeläinen

Erkki Jääskeläinen

Varaosamyyjä 040 643 0110 erkki.jaaskelainen@lappset.com

Myynnin aluejako ja yhteystiedot

 Löydä oman alueesi aluemyyntipäällikkö kätevästi alla olevasta kartasta.

Klikkaa aluetta ja myyjän nimi ilmestyy kartan vasemmalle puolen. Yhteystiedot löytyvät kartan alapuolelta.

Jouni Koivuranta

Jouni Koivuranta

Aluemyyntipäällikkö, LappiTiimipari: Riina Halonen 040 587 0109 jouni.koivuranta@lappset.com

Petri Niinikoski

Petri Niinikoski

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Savo, Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala, Keski-Suomi ja Etelä-PohjanmaaTiimipari: Anne Junttila 050 434 9204 petri.niinikoski@lappset.com

Mika Saarinen

Mika Saarinen

Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi, Satakunta, Kanta-Häme, Päijät-Häme, PirkanmaaTiimipari: Anne Leino 040 661 0960 mika.saarinen@lappset.com

Sari Anttila

Sari Anttila

Aluemyyntipäällikkö, UusimaaTiimipari: Kirsi Iltanen 0400 817 700 sari.anttila@lappset.com

Jens Lindgren

Jens Lindgren

Aluemyyntipäällikkö, Uusimaa, Kymenlaakso, Etelä-Karjala ja AhvenanmaaTiimipari: Milja Kiviluoma & Niina Mäkelä 040 746 3608 jens.lindgren@lappset.com

Pekka Toiminen

Pekka Toiminen

Tuoteryhmäpäällikkö, puisto- ja kadunkalusteetTiimipari: Milja Kiviluoma 0500 446 386 pekka.toiminen@lappset.com

Hannu Alatalo

Hannu Alatalo

Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi, Satakunta, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa, Etelä-SavoTiimipari: Saija Jaakola 040 735 7402 hannu.alatalo@lappset.com

Lassi-Pekka Risteelä

Lassi-Pekka Risteelä

Aluemyyntipäällikkö, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa ja KainuuTiimipari: Riina Halonen 0500 396 211 lassi-pekka.risteela@lappset.com

Petri Välitalo

Petri Välitalo

Aluemyyntipäällikkö, Uusimaa, Etelä-karjala ja KymenlaaksoTiimipari: Kirsi Iltanen 040 684 1124 petri.valitalo@lappset.com

Erkki Ikäheimo

Erkki Ikäheimo

Johtaja, kotimaan liiketoiminta 040 535 9962 erkki.ikaheimo@lappset.com

Eveliina Salmivuori

Eveliina Salmivuori

Kotimaan markkinointipäällikkö +358 40 648 5580 eveliina.salmivuori@lappset.com

PlayCare
Mika Simola

Mika Simola

TyöpäällikköUusimaa mika.simola@lappset.com

Kai Kyllönen

Kai Kyllönen

TyöpäällikköMuu Suomi kai.kyllonen@lappset.com

Janne Rissanen

Janne Rissanen

TyönjohtajaUusi Elämä -palvelu janne.rissanen@lappset.com

Tommi Törmänen

Tommi Törmänen

Päällikkö, Tarkastus-, huolto- ja varaosapalvelu tommi.tormanen@lappset.com

Erkki Jääskeläinen

Erkki Jääskeläinen

Varaosamyyjä 040 643 0110 erkki.jaaskelainen@lappset.com

Lappset Group Oy

Pääkonttori 

Hallitie 17
PL 8146
96101 Rovaniemi

Helsingin toimipiste

Torpparinmäentie 4
00690 Helsinki

*Asiakaspalvelu puh. 020 775 0150
*Vaihde puh. 020 775 0100

* Lankapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 
16,69 snt/min (alv. 24%), 
Matkapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 
16,69 snt/min (alv. 24%)

Sähköposti: myynti@lappset.com

Hallitie 17
PL 8146
96101 Rovaniemi

Torpparinmäentie 4
00690 Helsinki
Yhteistyössä