Tervetuloa asiakaspalveluumme
Riina Halonen

Riina Halonen

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 riina.halonen@lappset.com

Kirsi Iltanen

Kirsi Iltanen

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 kirsi.iltanen@lappset.com

Saija Jaakola

Saija Jaakola

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 saija.jaakola@lappset.com

Anne Junttila

Anne Junttila

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 anne.junttila@lappset.com

Milja Kiviluoma

Milja Kiviluoma

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 milja.kiviluoma@lappset.com

Anne Leino

Anne Leino

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 anne.leino@lappset.com

Niina Mäkelä

Niina Mäkelä

Asiakaspalvelun tiiminvetäjä, myyntikoordinaattori 020 775 0150 niina.makela@lappset.com

Mari Rautiainen

Mari Rautiainen

Myyntikoordinaattori, varaosapalvelu 040 631 0127 mari.rautiainen@lappset.com

Erkki Jääskeläinen

Erkki Jääskeläinen

Varaosamyyjä 040 643 0110 erkki.jaaskelainen@lappset.com

Myynnin aluejako ja yhteystiedot

 Löydä oman alueesi aluemyyntipäällikkö kätevästi alla olevasta kartasta.

Klikkaa aluetta ja myyjän nimi ilmestyy kartan vasemmalle puolen. Yhteystiedot löytyvät kartan alapuolelta.

Hannu Alatalo

Hannu Alatalo

Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi, Satakunta, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa, Etelä-SavoTiimipari: Saija Jaakola 040 735 7402 hannu.alatalo@lappset.com

Sari Anttila

Sari Anttila

Aluemyyntipäällikkö, UusimaaTiimipari: Kirsi Iltanen ja Mari Rautiainen 0400 817 700 sari.anttila@lappset.com

Jouni Koivuranta

Jouni Koivuranta

Aluemyyntipäällikkö, LappiTiimipari: Riina Halonen 040 587 0109 jouni.koivuranta@lappset.com

Jens Lindgren

Jens Lindgren

Aluemyyntipäällikkö, Uusimaa, Kymenlaakso, Etelä-Karjala ja AhvenanmaaTiimipari: Milja Kiviluoma & Niina Mäkelä 040 746 3608 jens.lindgren@lappset.com

Petri Niinikoski

Petri Niinikoski

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Savo, Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala, Keski-Suomi ja Etelä-PohjanmaaTiimipari: Anne Junttila 050 434 9204 petri.niinikoski@lappset.com

Lassi-Pekka Risteelä

Lassi-Pekka Risteelä

Aluemyyntipäällikkö, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa ja KainuuTiimipari: Riina Halonen 0500 396 211 lassi-pekka.risteela@lappset.com

Mika Saarinen

Mika Saarinen

Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi, Satakunta, Kanta-Häme, Päijät-Häme, PirkanmaaTiimipari: Anne Leino 040 661 0960 mika.saarinen@lappset.com

Pekka Toiminen

Pekka Toiminen

Tuoteryhmäpäällikkö, puisto- ja kadunkalusteetTiimipari: Milja Kiviluoma 0500 446 386 pekka.toiminen@lappset.com

Erkki Ikäheimo

Erkki Ikäheimo

Johtaja, kotimaan liiketoiminta 040 535 9962 erkki.ikaheimo@lappset.com

Eveliina Salmivuori

Eveliina Salmivuori

Kotimaan markkinointipäällikkö +358 40 648 5580 eveliina.salmivuori@lappset.com

PlayCare
Kai Kyllönen

Kai Kyllönen

TyöpäällikköMuu Suomi kai.kyllonen@lappset.com

Mika Simola

Mika Simola

TyöpäällikköUusimaa mika.simola@lappset.com

Janne Rissanen

Janne Rissanen

TyönjohtajaUusi Elämä -palvelu janne.rissanen@lappset.com

Tommi Törmänen

Tommi Törmänen

Päällikkö, Tarkastus-, huolto- ja varaosapalvelu tommi.tormanen@lappset.com

Erkki Jääskeläinen

Erkki Jääskeläinen

Varaosamyyjä 040 643 0110 erkki.jaaskelainen@lappset.com

Henri Nyholm

Henri Nyholm

Markkinointisuunnittelija 0406878069 henri.nyholm@lappset.com

Lappset Group Oy

Pääkonttori 

Hallitie 17
PL 8146
96101 Rovaniemi

Helsingin toimipiste

Torpparinmäentie 4
00690 Helsinki

*Asiakaspalvelu puh. 020 775 0150
*Vaihde puh. 020 775 0100

* Lankapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 
16,69 snt/min (alv. 24%), 
Matkapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 
16,69 snt/min (alv. 24%)

Sähköposti: myynti@lappset.com

Hallitie 17
PL 8146
96101 Rovaniemi

Torpparinmäentie 4
00690 Helsinki
Yhteistyössä